اوباش

داشتم میرفتم جایی، چشمم افتاد به پلاکارد بزرگی که در میدان حوالی خانمان نصب کرده بودند. روی آن نوشته شده بود: " ما اهالی محل از برخورد نیروی انتظامی با اراذل و اوباش متشکریم"

.

.

.

.

.

شبکه خبر گزارش تصویری پخش میکرد از طرح نیروی انتظامی در مبارزه با اراذل و اوباش. در این تصاویر مامورین به شیوه غافلگیر کننده وارد خانه ای شدند و یکی از اراذل را با موفقیت دستگیر کردند. بلافاصله خبرنگار شبکه میکروفون را جلوی فرد دستگیر شده میبرد که از دو طرف توسط دو مامور گرفته شده است و اتفاقاً صورت وی هم شطرنجی نمیشود تا مردم چهره این فرد خبیث را بشناسند. جالب این است که این فرد احتمالاً نا محترم بدون اینکه با او کوچکترین هماهنگی قبلی شده باشد یا خدای ناکرده دو کشیده ی آب نکشیده زیر گوشش خورده باشد، بر خلاف مجرمین بلاد کفر که تحت تاثیر فرهنگ ناصحیح غربی بلافاصله بعد از دستگیری جرائم خود را منکر میگردند، نه تنها صداقت پیشه کرده و به اینکه 5 پرونده در کلانتریهای مختلف دارد اعتراف میکند که در لباس ناصحان و خیراندیشان نیز درآمده و به کسانی که در سن و سال وی هستند توصیه میکند چنین طریقی پیش نگیرند.

.

.

.

.

.

یکنفر که در یکی از کلانتریها کار میکرد تعریف میکرد قرار بود احدی از مقامات کشوری از حوزه ما عبور کند.  در کنار سایر اقداماتی که برای حضور پرشور مردم در مسیر اندیشیده بودیم؛ چند مامور را روانه قصابی های محل کردیم تا به قصابها اعلام کنند گوسفندهای ذبح آنروزشان را در محلهای تعیین گردیده قربانی کنند.

لازم به توضیح نیست که این مقام کشوری قطعاً از مقامات رژیم منحوس پهلوی بوده است چرا که اقبال روز افزون مردم به خادمین خود در نظام مقدس جمهوری اسلامی آنان را از چنین ظاهرسازیهایی بی نیاز میسازد.

/ 5 نظر / 28 بازدید
bavar

با عرض سلام بدینوسیله به اطلاع میرساند که میهمان برنامه تلویزیونی کوله پشتی مورخ دوشنبه 25 / 4 / 86 دوست عزیزباوریمان سرکارخانم بهاره هنرپرور می باشند . لذا از همگی عزیزانی که تمایل به دیدن این برنامه دارند تقاضا می کنیم تا پس از تماشای آن نظریات خود را به گروه اینترنتی باور ارسال فرمایند . نام برنامه تلویزیونی : کوله پشتی پخش مستقیم از شبکه سوم سیما تاریخ : دوشنبه 25 / 4 / 86 زمان : 9 الی 10 شب با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما عزیزان باور

آسمانم ابريست

از خوندن شعر پست پائينی شگفت زده شدم...چقدر زيبا بود...چقدر...

هانيل

نمیدونم الان باید بخندم یا گریه کنم. عجب مملکتی شده... اها راستی اینو یادم رفت بگم... این مسائل مربوط به ظاهرسازی و اینا مربوط به غربیهاست و اینجا ازش هیچ خبری نیست... هرکی هم میگه هست اشتباه میکنه... این ظاهرسازی ها رو منافقین برای خراب کردن جمهوری اسلامی میکنند.... انرژی هسته ای رو فراموش نکنید.